Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym umorzono zaległości podatkowe w 2008 roku
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono umorzeń
w kwocie przewyższającej 500,00 zł wraz ze wskazaniem wysokości
umorzonych kwot i przyczyn umorzenia za 2008 rok
L.p. | Nazwisko i imię lub nazwa podatnika | Kwota umorzonych zaległości podatkowych w zł. | Przyczyna umorzenia |
1. | Bosa Krystyna Lilianna | 6085,00 | ważny interes podatnika |
2. | Karlicki Jan | 1259,00 | ważny interes podatnika |
3. | Kucharski Piotr Lucjan | 977,40 | umorzenie z urzędu * |
4. | Market Cram S. J. Czapracka Czesława | 9757,50 | ważny interes podatnika |
5. | Rybacka Joanna | 507,00 | ważny interes podatnika |
6. | Wajs Jacek | 1060,00 | ważny interes podatnika |
7. | "Super-Plast" Spółka Z O.O. w likwidacji | 137659,90 | umorzenie z urzędu * |
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono z uwagi
na ważny interes podatnika lub interes publiczny ulg, odroczeń, lub rozłożono
spłatę na raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł za 2008 rok
L.p. | Nazwisko i imię lub nazwa podatnika | Kwota odroczonych zaległości podatkowych |
1. | Bosa Krystyna Lilianna | - |
Wykaz osób prawnych i fizycznych, którym z uwagi na ważny interes podatnika lub interes publiczny udzielono pomocy publicznej w 2008 roku
| L.p. | Nazwisko i imię lub nazwa podatnika | ||||
Umorzenie | ||||||
1. | Łakomy Krzysztof | 5817,00 | ||||
2. | Płaskoń Aleksander | 894,00 | ||||
3. | Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "Komunalni" Spółka Z O.O. | 26364,00 | ||||
4. | Stopa Teresa | 1448,00 | ||||
5. | Szymoniak Irena | 1663,00 | ||||
7. | Świtaj Urszula66-520 Starczewo 14 | 1111,00 | ||||
6. | Lewandowski Sylwester | - | ||||
Odroczenie | ||||||
1. | Lewandowski Sylwester | - | ||||
2. | Janowski Ireneusz | - | ||||
Ulga z tytułu nabycia gruntów lub powiększenia istniejącego gospodarstwa | ||||||
1. | Walczewski Krzysztof | - | ||||
2. | Bekała Daniel | - | ||||
3. | Jurewicz Janusz | - | ||||
4. | Maciaszczyk M. i A. | - | ||||
5. | Stróżyk S. i K. | - | ||||
6. | Bernat Józef | - | ||||
7. | Łuczak Tomasz | - | ||||
8. | Walczak Sł. i M. | - | ||||
9. | Walczak Zofia | - | ||||
10. | Tarczyński Zenon | - | ||||
11. | Zajkowski Szymon | - | ||||
12. | Zajkowski Tomasz | - | ||||
13. | Putek Roman | - | ||||
14. | Grabowski Wojciech | - | ||||
15. | Kucharska Barbara | - | ||||
16. | Koropczak Rozalia | - |
|